Czym bliżej mety, tym większa presja.

Nie napisaliśmy nic dla Ciebie przez ostatnie kilka dni. Tak się złożyło, że całą ekipą pojechaliśmy do Katowic na Festiwal Kawy, a po powrocie trzeba było nadrobić trochę zaległości. Sam(a) to pewnie znasz z pracy lub własnej firmy. Wydaje się, jakby tego czasu zawsze było mało, a dzień był za krótki. Chcieliśmy codziennie coś napisać na blogu, takie było nasze założenie. Zderzenie z rzeczywistością pokazało, że to nie jest do końca możliwe. Każdy z nas jest przedsiębiorcą, ma własne biznesy i projekty. Cały czas uczymy się, żeby to pogodzić. Jedno jest pewne – naszym priorytetem jest YouTube i wypuszczenie na rynek kawy pod własną marką. Wiesz już o tym. Piszemy o tym na okrągło. Celowo. Chcemy, żebyś wiedział(a), ile czasu i wysiłki wkładamy w realizację naszego marzenia.

W trakcie festiwalu poznaliśmy wielu ciekawych i pozytywnych ludzi. Jesteśmy zaskoczeni, że istnieją takie miejsca, gdzie „konkurencja” potrafi znaleźć wspólny język, po to, by stworzyć wspólne dobro. Oczywiście nagraliśmy dla Ciebie sporo ciekawego materiału. Oprócz kolejnej części naszej historii, postanowiliśmy wyciągnąć z tego wydarzenia maksymalnie tyle, ile się dało. Porozmawialiśmy z organizatorem wydarzenia, Rafałem Antkowicz. Zrobiliśmy wywiad z Mistrzem Polski Baristów, Rafałem Adamek. Działo się naprawdę dużo. Sam już nie mogę się doczekać, kiedy materiał ujrzy światło dzienne.


Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.

Henry Ford

Ten festiwal dał nam zupełnie nową perspektywę. Zobaczyliśmy różnorodność oferowanych rozwiązań wokół kawy. Doświadczyliśmy kawałek świata, który pokazał nam, w jakim kierunku rozwija się cały rynek kawy. Pokazał nam szanse oraz zagrożenia. Czym bliżej jesteśmy z realizacją naszego pomysłu, tym większa presja. Wyzwanie jest realne. Wierzę jednak, że jesteśmy w stanie to zrobić.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s