Kolejna podróż przed nami

Wszystko się ze sobą łączy. Faktem jest, że w najbliższy weekend tj. 30-31 marca wybieramy się na festiwal kawy do Katowic. Liczymy na to, że poznamy tam ciekawych ludzi. Ludzi ze świata kawy, pełnych pasji i głodnych samorealizacji. Informacje o wydarzeniu otrzymaliśmy od jednej z uczestniczek. Wszystko ostatnio dzieje się tak szybko, że sami pewnie byśmy się nawet nie zorientowali, że coś ciekawego będzie miało miejsce w Katowicach. Jak się okazuje, udało nam się nawiązać kontakt z organizatorem festiwalu i zachęcić go do krótkiego wywiadu przed kamerą. Tak! Jedziemy z kamerą. Piotr, Mateusz i Ja i nakręcimy dla Was krótką relację / reportaż z całego wydarzenia.

Jednak, nie o tym chcę dzisiaj pisać. Tak jak napisałem w pierwszym zdaniu, wszystko się ze sobą łączy. Tak naprawdę chodzi o zupełnie inną podróż. Z dnia na dzień, nasza wizja tego czym jest, a czym nie jest YOU.Cafe krystalizuje się coraz bardziej. Jesteśmy na początku naszej drogi a to wiąże się z tym, że jako zespół spotykamy się bardzo często i wszystko omawiamy. Jak tylko ktoś z nas wpadnie na pomysł, musi się z nim podzielić z resztą (to chyba tkwi w nas, jesteśmy cały czas pozytywnie nakręceni). Czy to się kiedyś zmieni? Szczerze w to wątpię. Mam nadzieję, że nie. Czas pokaże.

Nie wszystko jeszcze wymyśliliśmy, ale jesteśmy (liczę na to) na dobrej drodze. Jakiś czas temu obudziłem się i stwierdziłem, że musimy mieć swój slogan – nie tylko taki, który fajnie brzmi, ale taki, który każdego z nas będzie motywował i pchał do działania. Taki, z którym można się łatwo identyfikować. Taki, który pozwoli nam zmienić otaczający nas świat na lepszy. Taki, który pozwoli każdemu z nas realizować siebie oraz naszą markę na swój sposób i dalej pozostawać w zgodzie z naszą ideą. Coś co pozwoli nam odnaleźć i wnieść równowagę.

Chciałem dopieścić ten temat, zrobić super mega prezentację dla całego teamu, żeby najlepiej, jak się da sprzedać swój pomysł. Okazało się jednak, że skoro jedziemy na festiwal to fajnie by było już pojechać z trochę bardziej dopracowaną wizją tego, kim jesteśmy, co robimy i dlaczego. Tak więc, spotkałem się z Piotrem i trochę na kolanie przedstawiłem wizję naszej tożsamości. Jak się okazuje, nie bez powodu tworzymy YOU.Cafe razem z Piotrem. Często mam wrażenie, że nadajemy na tych samych falach. Tak było też w tym przypadku. Przegadaliśmy temat i postanowiliśmy – robimy to.

Co to za slogan? Przekonasz się już wkrótce 😛 Najważniejsze jest teraz to, że nasza podróż, nasz eksperyment nabiera co raz większego sensu i znaczenia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s