Tu zaczyna się historia

Jesteśmy bardzo krótko po publikacji naszych pierwszych filmów. Niesamowite wrażenia. To pierwszy projekt, który mam okazję realizować przy wykorzystaniu pracy zespołowej i potencjału każdego z nas. Na ekranie widzicie tylko mnie i Piotra, jednak zespół You.Cafe to każdy, który dokłada cegiełkę do naszego wspólnego sukcesu. To jesteś również Ty. Każda Twoja aktywność wokół naszych treści przekłada się na realny sukces naszej marki.

Tak. Jestem lekko podekscytowany. Nakręcony i ciekawy tego, jak daleko zabrniemy realizując nasze marzenia. Mam nadzieję na sam szczyt, ale czas pokaże.

Chociaż to sami kierujemy własnym życiem to nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich skutków naszych działań.

To dopiero początek. You.Cafe w zasadzie jeszcze nie jest nawet marką. To pomysł, koncepcja. Henry Ford pisał, że nie zbudujemy reputacji na tym, co dopiero zamierzamy zrobić. Też jestem tego samego zdania. Dlatego tak bardzo, wspólnie z Piotrem ciśniemy temat, żeby jak najszybciej światło dzienne ujrzała nasza kawa.

Moglibyśmy to zrobić od ręki – zadzwonić do pierwszej lepszej palarni i nakleić swoją etykietę na pierwszą lepszą kawę. Nie o to nam jednak chodzi. My nie chcemy cudzej kawy z własną etykietą. To nie długopis z nadrukiem, czy koszulka z własnym logo i cudzą metką. Chcemy mieć własną kawę. Kawę o dokładnie dobranym, unikalnym blendzie, pod którym będziemy gotowi się podpisać. Oczywiście, mówiąc o własnej kawie nie mamy na myśli własnej plantacji – może kiedyś 😛

Musimy zatem dać sobie trochę czasu. Uzbroić się w cierpliwość.

Z jednej strony chciałbym, aby sprawy potoczyły się szybciej, z drugiej nie chcę niczego robić na siłę. Pragnę, aby ten produkt finalny był wyjątkowy. Nie chcę sobie za wiele obiecywać. Przecież, jako przedsiębiorca miałem nie jeden pomysł, który… mimo ogromnych chęci i zaangażowania na pomyśle się zakończył.

Widzę jednak, że wszelkie znaki na niebie i ziemii sugerują, że zmierzamy we właściwym kierunku a produkt, jakim jest własna marka kawy – powstanie. Trzymajcie za nas kciuki.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s